IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Imprezy okolicznościowe w Gliwicach

Szukasz miejsca sprzyjającego organizacji imprez okolicznościowych o dowolnym charakterze? Restauracji, która zaproponuje atrakcyjne, smaczne menu i pomoże w organizacji przyjęcia? Nie mogłeś lepiej trafić! Restauracja Śląska w Gliwicach, to idealne miejsce, aby celebrować ważne wydarzenia z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i partnerami biznesowymi. Oferujemy szeroki wachlarz propozycji dotyczących organizacji imprez okolicznościowych o różnym charakterze. Naszą domeną są urodziny, chrzciny, komunie oraz wesela, ale z powodzeniem organizujemy w naszych progach inne przyjęcia i imprezy – spotkania biznesowe, urodziny i wiele innych. Wychodząc z założenia, że wyjątkowe wydarzenia zasługują na niepowtarzalną oprawę, chcemy pomóc (i pomagamy!) Ci uczynić je niezapomnianymi.

Nasze atuty to ciepłe, eleganckie wnętrza, smaczna, tradycyjna kuchnia śląska oraz doskonała lokalizacja i dojazd dla Gości z poza Gliwic. Oferujemy Tobie i Twoim Gościom wnętrza i obsługę, które pozwolą poczuć niepowtarzalny klimat tutejszej tradycji oraz zorganizować wyjątkowe przyjęcie, które zapisze się w pamięci.

Przykładowe menu na imprezy okolicznościowe

Atrakcyjne menu, smaczna kuchnia

Wspólny posiłek tworzy przestrzeń do wymiany myśli, odpręża i rozładowuje napięcie, dlatego dbamy o niepowtarzalny smak naszych dań i szeroki wybór potraw w menu. Wykwintne dania przygotowywane przez szefów kuchni Restauracji Śląskiej w Gliwicach uświetnią każde przyjęcie okolicznościowe bez względu na jego charakter. Każde menu jest ustalane indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań oraz każdorazowo jest dopasowane do preferencji Gości uczestniczących w imprezie oraz jej charakteru.

Przyjęcie okolicznościowe o jakim marzysz

Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pomagamy w organizacji imprez z ogromną przyjemnością i dużym zaangażowaniem. Przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania. Uwzględniamy przede wszystkim Państwa potrzeby. W zależności od charakteru imprezy, dostosujemy miejsce, menu i nasze usługi do wymogów i upodobań naszych Gości. Restauracja Śląska w Gliwicach to znakomite miejsce na organizację przyjęcia w każdej formie – biesiady przy stołach, wykwintnego bankietu, obiadu dla rodziny, czy kameralnego spotkania z okazji chrzcin lub komunii dziecka.

TRADYCYJNA ŚLĄSKA KUCHNIA

Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej śląskiej kuchni.
Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe a przy tym łączącej w sobie najlepsze cechy kuchnia Polskiej, tworząc wokół siebie niepowtarzalny klimat.