O RESTAURACJI ŚLĄSKA

Dobra restauracja w Gliwicach? Odwiedź Restaurację Śląską!

Szukasz dobrej restauracji w Gliwicach, gdzie nie tylko solidnie zaspokoisz swój głód, ale również poznasz nowe aromaty i doznasz niepowtarzalnych wrażeń kulinarnych? Zapraszamy do Restauracji Śląskiej w Gliwicach, gdzie zabieramy Gości w podróż po świecie śląskich smaków. Śląska kuchnia zasługuje naszym zdaniem na dużo większą uwagę niż propozycje włoskie, francuskie czy azjatyckie. Dlaczego? Ponieważ jest nasza – prawdziwa, dobra, śląska kuchnia.

Restauracja Śląska w Gliwicach została stworzona z miłości do regionu i jego wyjątkowej kuchni śląskiej. Pomysł na restauracje Śląską zrodził się z przywiązania do miejsca, w którym na co dzień żyjemy. Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej, śląskiej kuchni. Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe, tworzącej wokół siebie niepowtarzalny klimat. Proponujemy dania przygotowywane według tradycyjnych receptur, które uwodzą smakiem i aromatem. Serwujemy taką kuchnię śląską, którą każdy Ślązak może się z dumną poszczycić, a zgłodniały podróżnik zachwycić.

W Restauracji Śląskiej w Gliwicach starannie dobrana kompozycja potraw pokazuje, że prawdziwa śląska kuchnia składa się z czegoś więcej niż powszechnie znanych rolad czy klusek śląskich. Chcemy pokazać bogactwo smaków regionu oraz udowodnić, że dobra kuchnia, to śląska kuchnia. Nasze potrawy są przygotowywane w oparciu o tradycyjne przepisy oraz naturalne i świeże produkty. Dbamy o to, aby każde danie było nie tylko smaczne, ale również oddawało niepowtarzalny klimat tutejszej tradycji.

Dobre jedzenie i wyjątkowa atmosfera – jeśli tego właśnie szukasz, zapraszamy do Restauracji Śląskiej w Gliwicach! Nasze bogate menu i regionalne śląskie potrawy przygotowane z należytą starannością, zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasza restauracja to idealne miejsce, aby podzielić się z bliskimi wspólnymi chwilami oraz zorganizować jedyne i niepowtarzalne przyjęcie okolicznościowe. Jesteśmy gotowi rzucić wyzwanie światowym kuchniom, ponieważ wierzymy w smak śląskiej tradycji.

Oto nasza propozycja. Czy odbędziesz z nami tą podróż?

TRADYCYJNA ŚLĄSKA KUCHNIA

Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej śląskiej kuchni.
Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe a przy tym łączącej w sobie najlepsze cechy kuchnia Polskiej, tworząc wokół siebie niepowtarzalny klimat.


TRADYCYJNE ŚLĄSKIE SMAKI

Kuchnia, w której można się rozkochać.
Hotel Malinowski Economy*** - ul. Chodkiewicza 33, 44-100 Gliwice