IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONTAKT W SPRAWIE IMPREZ: +48 533-366-065 w godzinach 7.00-20.00

Imprezy okolicznościowe

Wydarzenia mające miejsce wyłącznie raz w życiu powinny nieść ze sobą wyjątkowe i długotrwałe wspomnienia. Restauracja Śląska w Gliwicach to idealne miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się z innymi swoją radością i zorganizować jedyne i niepowtarzalne przyjęcie okolicznościowe (np. przyjęcie urodzinowe) w gronie najbliższych. Wydarzenia niepowtarzalne zasługują na niepowtarzalną oprawę. Podziel się z nami marzeniem o swoim ślubie, to dla nas zaszczyt uczestniczyć w tak ważnym dla Ciebie dniu.

WIĘCEJ O IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Spotkania biznesowe

Wspólny posiłek podczas spotkań biznesowych zbliża, tworzy przestrzeń do wymiany myśli, odpręża i rozładowuje ewentualne napięcia powstałe podczas wcześniejszych obrad, pozwala na rozmowę w mniej formalnej atmosferze. Wydarzenia firmowe to często imprezy stanowiące o prestiżu na które zapraszani są najznamienitsi klienci i najważniejsi kontrahenci.Wykwintne dania przygotowywane przez doceniony zespół kucharzy doskonale uzupełniają merytoryczną treść spotkań.

Catering

Nowatorskie podejście do sztuki kulinarnej czyni nas wyróżniającymi się w gronie dostawców usług cateringowych. Każde menu jest ustalane indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań pod kątem grupy docelowej, miejsca oraz wielkości eventu. Dysponujemy najwyższej jakości nakryciem stołów (zastawa, obrusy, dekoracje kwiatowe) oraz meblami cateringowymi (stoły, krzesła) w zależności od potrzeb. Przekonaj się sam jak niedużym kosztem można dodać wyrafinowania i elegancji nieformalnym spotkaniom w gronie znajomych, zebraniom i przyjęciom okolicznościowym w firmie.

Przykładowe menu na imprezy okolicznościowe

Wesele w Gliwicach

Oferujemy Państwu m.in:

  • salę restauracyjną do 50 osób
  • bogaty wybór menu weselnego od 100 PLN / osoba
  • miejsca parkingowe w cenie
  • powitanie Pary Młodej chlebem i solą
  • powitanie Gości weselnych lampką wina musującego
  • preferencyjne ceny noclegów dla Gości weselnych

WIĘCEJ O SALI WESELNEJ

Służymy pomocą w zorganizowaniu:

Przykładowe menu weselne w formie elektronicznej

TRADYCYJNA ŚLĄSKA KUCHNIA

Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej śląskiej kuchni.
Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe a przy tym łączącej w sobie najlepsze cechy kuchnia Polskiej, tworząc wokół siebie niepowtarzalny klimat.