PRZYJĘCIA URODZINOWE

Przyjęcie urodzinowe

Coraz bardziej popularną formą świętowania urodzin jest zaproszenie najbliższej rodziny, przyjaciół oraz znajomych na uroczysty obiad lub kolację. Nic bowiem tak nie sprzyja zacieśnianiu więzi i celebrowaniu ważnych chwil jak wspólne delektowanie się wysublimowanymi daniami i poznawanie nowych smaków w gronie bliskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje kompleksową pomoc w organizacji urodzin. Restauracja Śląska w Gliwicach dysponuje przestronną, wygodną salą, która umożliwia aranżację wyjątkowej imprezy. Przyjęcie urządzone w naszym lokalu może być alternatywą dla przyjęcia organizowanego w domu. Taka możliwość pozwoli Ci świętować bez konieczności martwienia się o przygotowanie i podanie dań, aranżację wnętrza, czy też sprzątanie.

Przykładowe menu na imprezy okolicznościowe

Smaczna kuchnia, atrakcyjne menu

Restauracja Śląska w Gliwicach to klimatyczne, eleganckie wnętrza, które idealnie nadają się, aby zorganizować w nich przyjęcie urodzinowe, bez względu na to czy zamierzasz celebrować osiemnastkę, trzydzieste urodziny, czy czterdziestkę. Ciepły, przytulny wystrój tworzy przyjemny klimat i niepowtarzalną atmosferę uroczystości. Do powyższych atutów dodajemy wyśmienite menu, które przygotujemy dla Ciebie i Twoich gości w zależności od scenariusza imprezy. Nowatorskie podejście do sztuki kulinarnej sprawia, że możemy zaoferować menu adekwatne do charakteru przyjęcia urodzinowego. Możesz zorganizować typową śląską biesiadę przy stole, bankiet z przekąskami w formie bufetu lub zimnej płyty, czy tradycyjny, rodzinny obiad złożony z kilku dań. Każde menu urodzinowe jest ustalane indywidualnie w zależności od oczekiwań naszych Gości.

Organizacja przyjęć urodzinowych – Restauracja Śląska w Gliwicach

Przekonaj się sam jak niedużym kosztem można zorganizować wyjątkowe, niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Restauracja Śląska w Gliwicach oferuje specjalną ofertę aranżacji przyjęć urodzinowych. Zapewniamy:

  • różnorodne menu i pyszne dania przygotowane przez szefów kuchni
  • rezerwację sali restauracyjnej na wyłączność
  • muzykę na życzenie
  • profesjonalną obsługę
Zachęcamy do kontaktu w sprawie imprez okolicznościowych w Restauracji Śląskiej w Gliwicach. Telefon: +48 533-366-065, kontakt w godzinach 7.00-20.00.
TRADYCYJNA ŚLĄSKA KUCHNIA

Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej śląskiej kuchni.
Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe a przy tym łączącej w sobie najlepsze cechy kuchnia Polskiej, tworząc wokół siebie niepowtarzalny klimat.